Komentarze do notki Piksel i rozstawienie - Jakie mają znaczenie?

Piksel i rozstawienie - Jakie mają znaczenie? 
17. sierpnia 2009 11:22:00
linkologia.pl spis.pl

Z większą liczbą diod w pikselu jasność wyświetlacza jest wyższa. W większości przypadków wyświetlacze zastosowane do ekranów zewnętrznych (outdoor) mają piksele większe niż 2 diody.

Przy jednokolorowych diodach w pikselach, wyświetlacz zazwyczaj pokazuje tekst lub zwykła grafikę. Z czerwoną, niebieską i zieloną diodą w pikselu, wyświetlacz jest w stanie pokazać obraz wideo w pełnym kolorze i przekazać autentyczną jakość obrazu.

Rozstawienie jest odległością pomiędzy dwoma sąsiednimi pikselami. Ma ono zasadniczy wpływ na jakość wyświetlacza LED włączając w to jego rozdzielczość, wielkość czcionki, wyświetlaną powierzchnie, jasność i odległość efektywnego oglądania itp. Wyliczając właściwe rozstawienie pomaga nie w oszczędzaniu pieniędzy, ale w wyborze właściwego rozwiązania przy wyborze ekranu pod dany projekt...

telebimy LED : : diody, rozstawienie, telebimy

essay service reviews
08. sierpnia 2013 01:58:08
Through WritingsCentre rewiew you obtain important information about different agencies which offer essay writing assistance on the Internet.
purchase research paper
27. lipca 2013 04:48:13
Check here whenever you want to purchase essays online without paying a large sum of money. Use custom writing aid offered by highly skilled professionals.
History essay
14. listopada 2011 01:26:27
Maybe this is excellent, but I found a more appropriate method. Simply buy Presentation of the essay at online essay writing service. I was surprisely pleased with the result, I have not been graded on this yet still i have the much confidence that I will get a positive grade
buy custom essay papers
30. października 2011 23:57:39
Your very well done thought should be published at the written essays, because that’s easy to buy essay at the reliable term paper writing services.
Harrison31Jolene
26. października 2011 00:04:30
 
telebimy LED
01. września 2009 11:11:19
Na poparcie mojego tekstu:
Mamy ekran p10 z pikselem 3-diodowym i drugi p10 z pikselem 4-diodowym. Ten drugi świeci dużo mocniej! Dziwne,m że Pan tego nie wie.. W dalszej części tekstu napisane jest, że jasność zależy również od rozstawienia (czyli liczby przy "P"), wystarczy doczytać..
KAN
20. sierpnia 2009 21:47:17
To nie jest prawda, że jasność wyświetlacza zależy od ilości diod w pixelu. Ogromna większość producentów ekranów LED stosuje standardowo 4 diody LED w pixelu i stosuje takie pixele w ekranach o róznych wielkościach pixela, np Pixel w ekranie P16 składa się z 4 diod i pixel w ekranie P20 też składa się dokładnie z tych samych diod, a zawsze P16 ma większa jasność niż P20. Tak więc, jasność wyświetlacza zależy od gęstości pixeli (ilości pixeli na metrze kwardatowym), a nie od ilości diod w pixelu. Jest oczywiste,że ta sama ilość pixeli skupiona na mniejszej powierzchni spowoduje większą jasność wyświetlacza niż rozłożona na większej powierzchni.